Author: V***n
Date:
Review: Fast delivery!! And the overall quality is pretty good.
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 48kr
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Square |
| Style | Simple |
| Batteries Included | No |
| Height | 5 cm |
| Length | 14 cm |
| Width | 14 cm |
| SKU | sb25022083476649268 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Like an e-mall stocked with all your favorite social styles (finally). Put your aesthetic on lock with the ROMWE apparel and decor you've seen - and loved - online, plus all the dark pop pieces you never knew you needed.
Quality: 4537521 people said the quality is very good!
Author: V***n
Date:
Review: Fast delivery!! And the overall quality is pretty good.
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: z***7
Date:
Review: Brought this little bag for my fan fits perfectly also love the skull on it
Color: Black and White
Size: one-size
Author: h***a
Date:
Review: cute and sturdy love it
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: n***l
Date:
Review: really cute!!!! practical
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.